Проект «Відкривай Україну»


Освітній проект для школярів невеликих міст «Відкривай Україну» стартував у Славутицькому ліцеї.
Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті. Навчальний процес буде проходити на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого. В ігровій формі учасники працюватимуть над командоутворенням, практикуватимуть роботу з ідеями, комунікації, критичне мислення та проектний менеджмент. Протягом гри діти здійснюють два проекти, які покликані змінити їх простір і середовище: на шкільному та міському рівнях. Здоровий спосіб життя, Культура і Мистецтво, Медіа, Навколишнє середовище, Соціальний напрям і Урбаністика - у цих 6 сферах підлітки можуть реалізувати свої проекти.
Умови проведення Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну» Переглянути

Склад команди: Переглянути
Старт пректу в ліцеї:
10 листопада учні ліцею переглянули відео презентацію проекту "Відкривай Україну". 

15 листопада відбулась зустріч учнів ліцею, на якій було створено команду, яка братиме участь в освітньому проекті «Відкривай Україну» для учнів 7-11 класів малих міст України. До складу команди входять 15 учнів: по три учні від кожної паралелі 8-11 класів, також  залучено 3-х учнів 7 класу  загальноосвітніх шкіл міста. Обрано капітана команди - ученицю 31 групи Сибірську Анну, яка розпочне реєстрацію команди на Гугл-платформі. Координатор проекту Алених Т.Ф.
25 листопада відбулась зустріч команди щодо  виконання чергового завдання: Скласти список ідей щодо змін у ліцеї, які будуть реалізовані власними силами протягом 1-2 тижнів грудня.


Чергове завдання виконано
1. У грудні оформлено рекреацію та виставку «Обереги українського народу». На виставці представлені такі обереги: солом’яні берегині, ляльки-мотанки, віники, вінки, предмети побуту, рушники Київської області, Чернігівської, Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Черкаської, Хмельницької. Представлено український народний одяг Київської області, Чернігівської, Рівненської, Кіровоградської. Подяка учням та вчителям за представлені експонати, яким понад 40-100 років.

2. Створено стелаж для Буккросингу, який передбачає добровільне поповнення книжкової полиці всіма охочими. На початку Буккроссингу представлено 40 книг, які поділені за розділами: Навчальна література, Художня література (українською мовою), Художня література (російською мовою), Дитяча література, Навчальна література.

3. 17 грудня відбувся майстер-клас зі створення відеороликів, реклами, який провів Моргунов Володимир Вікторович, старший оператор програми "Надзвичайні Новини" на каналі ICTV. Учні отримали знання з того, як правильно користуватися відеокамерою, підлаштовувати світло, набули досвіду з відеомонтажу, та безпосередньо долучилися до зйомки сюжету про місто Славутич. 
Звіт про проектНемає коментарів:

Дописати коментар